Článek

Využití recyklované betonové směsi

Využití recyklované betonové směsi

V naší výrobě postupně zavádíme výrobky na základě recyklovaných betonových směsí. Tento moderní trend využívání recyklátu pro různé další uplatnění ve stavebnictví se v poslední době rozšiřuje. Naše zkoušky využívání recyklovaných betonových směsí v různých užitích jsme zahájili před 3 lety, a postupně v této oblasti získáváme zkušenosti.

Jednou z možností uplatnění je například v městském mobiliáři a různých betonových výrobcích. Na přiloženém fotu je to například květináč o rozměru 1.000x1.000x1.000mm, který je celoobvodově vybroušen. Právě pokud povrch vybrousíme, tak dostaneme velmi netradiční kresbu hotového výrobku, jak je patrno z přiložených fotografiích. Pro architekty a projektanty je to opět jedna z výzev, i když se musí smířit, že konečné provedení může přinést nějaké drobné překvapení, které je samozřejmě jako vždy dané vstupním materiálem.

 

         

19. 9. 2023

Blíží se nám dušičky

S přicházejícím podzimem se nám blíží svátek, který připadá na 2. listopadu. Zdobení hrobů je tradice. Dáváme vědět, tak, aby jste si mohli v klidu připravit a včas nakoupit materiál a upravit hroby. Drť bílá 10/16mm a drť bílá 4/8mm.

Více informací 581 829 366