Odolné podlahy Cidemat

Stručné představení

Historie

Společnost Cidemat Hranice, s.r.o. se výrobou teracové a betonové dlažby zabývá od roku 1995, kdy vznikla formou prodeje části podniku z akciové společnosti CEMENT Hranice. Teracová a betonová dlažba se v závodě v Hranicích ale vyrábí již od roku 1992. Od té doby jsme vyrobili a na trh dodali více než pět milionů metrů čtverečních teracové a betonové dlažby.

Nabídka produktů

V průběhu let se rozšířila nabídka sortimentu společnosti Cidemat o další teracové výrobky jako jsou parapety, schody nebo obklady schodů a v neposlední řadě i o cetrisové výrobky. Vše jsme schopni nabídnout i jako zakázkovou výrobu, dle přání zákazníků (včetně malosérií).

Normy a certifikace

Vždy nám záleželo na maximální možné kvalitě odváděné práce. K samozřejmému splnění všech zákonných norem tak v průběhu let přidáváme i certifikace, například i zavedený systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2008.

Reference

Pevnost, houževnatost a odolnost našich teracových dlažeb je dlouhodobě ověřována v řadě hypermarketů, supermarketů, autoservisů, výrobních hal, skladů, garáží a jiných namáhaných prostorech. Můžete se sami přesvědčit o vysoké variabilitě námi dodávané teracové dlažby v kresbě, barvě i rozměrech.

Partneři na dopravu a pokládku

Vliv na celkové vnímání kvality našich produktů má i jejich bezpečná a včasná doprava k zákazníkům, stejně jako kvalitní pokládka a následné ošetření v místě instalace. K zajištění těchto služeb jsme schopni doporučit prověřené partnery, z jejichž nabídek si jistě vyberete tu pro vás nejvhodnější.