Článek

Repase teracové podlahy

Repase teracové podlahy

Jednou z velkých výhod teracové dlažby je její snadná a levná repase po několika letech, a to i náročného provozu. Při zahájení výroby teracové dlažby v Hranicích, jsme jako jednu z prvních staveb v roce 1993 realizovali podlahu v provozní, podnikové jídelně v závodu Cement Hranice. Na pokládku podlahy jsme v tomto roce dodávali teracovou dlažbu o rozměru 300x300 a 600x400mm.

V letošním roce se podnik rozhodl provést kompletní přestavbu uvedené jídelny, včetně rozvodů a výměny interiéru. Jednou z nutností byla také rekonstrukce podlahy. Zvažovala možnost nalepení keramické dlažby na stávající teracovou dlažbu. Investor vyslyšel naší připomínku o možnosti snadného a levného přebroušení stávající teracové dlažby = „bude jako nová“.         Na místech, kde bývaly konstrukce předchozího vybavení jídelny, byla položena nová dlažba – přiznala se kontrastními černými dlaždicemi. Následně se provedly opravy spár mezi dlaždicemi a celá plocha byla následně přebroušena a naimpregnována.

Výsledkem je „nová podlaha“, absolutně hladká a rovná, s vysokým estetickým výsledkem. Rozdíl je patrný z přiložených fotografií před rekonstrukcí a po provedeném otevření nové jídelny.

  

 

10. 7. 2019

Stavebniny KB-BLOK mají naše výrobky skladem ihned k odvozu!

Rozšířili jsme ihned dostupný sortiment ve Stavebninách KB-Blok. Prohlédněte si nabídku:

Nabídka dlažby, štěrku a drti