Článek

Kolumbární stěny z jednotlivých schránek

Kolumbární stěny z jednotlivých schránek

Výrobou prvků pro kolumbární stěny se zabýváme již několik let a je to pro nás jeden ze segmentů, kterému se také věnujeme. V tomto roce jsme zahájili výrobu jednotlivých kolumbárních schránek, se kterých je možné dle potřeby skládat libovolně velké kolumbární stěny.

Schránka, jejíž rozměr je na přiloženém nákresu, je upravena pro různý způsob venkovní úpravy. Čelo je vždy broušeno, tak že je patrná teracová kresba, venkovní boky lze omítnout, jako v tomto případě nebo můžou být vybroušeny – je vidět teracová kresba. Jednotlivé řady kolumbárních schránek jsou proloženy teracovými deskami o tloušťce 50mm, se spodní okapovou drážkou, které lze vyrobit ve stejném vzoru jako schránky nebo také barevně odlišené. Záleží na požadavcích. Vnitřní prostor schránky je v klasickém betonovém provedení- šedý nebo si jej montážní firma může natřít na bílo, jako je v provedení na snímcích. Krycí stříška z teracové desky je uložena ve spádu a na zadní hraně je opatřena okapovou drážkou.

 

     

 

    

 

6. 5. 2020

Teracové a betonové kruhy

Pro letošní sezonu jsme pro vás připravili zajímavé řešení venkovních ploch a chodníků - teracové a betonové kruhy. Vše o kruzích zde:

Teracové a betonové kruhy