Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Oblázky frakce 4–8 mm
Oblázky 8–16 mm
Globus Havířov
Teracová drť bílá
Garáž
Globus Korolev
Globus Krasnogorsk
Incot Kraliky
KV Braxen Švédsko
Oblázky detail
SPŠU Uherské Hradiště
Radnice Jihlava – detail
Ornela O-A 101 K
Schody Obytný dům
Na podzim v novém kabátě. Přejeme tahači šťastnou cestu!

Na základě dlouholetých zkušeností Vám dokážeme nabídnout široký sortiment teracové a betonové dlažby. Kresbu, barvu či vzor dlažby připravíme podle Vašeho přání.  Přejeme jistotu Vašich kroků! :-)

Podlaha patří v každé stavbě k jejím nejdůležitějším částem a ve většině případů musí splňovat řadu rozdílných požadavků daných uživatelem. Svou pevností, odolností proti otěru a opotřebení i svou houževnatostí musí odpovídat pevnostním požadavkům. Je žádoucí, aby byla snadno a rychle čistitelná s nízkými náklady na pravidelnou údržbu. Samozřejmě musí být také v souladu s celkovým architektonickým řešením daného prostoru. Jedním z mnoha materiálů, který veškeré tyto požadavky bezezbytku splňuje, je teracová dlažba.

Mimo výborné pevnostní parametry a povrchovou odolnost, jež jsou důležité pro výstavbu podlah v průmyslu (výrobní haly, sklady, dílny a autoservisy aj.), se u teracových dlažeb vysoce hodnotí také její estetické vlastnosti. Široká škála používaného kameniva, různých kreseb a frakcí, jakož i využití moderních výrobních technologií s možností barvení do hmoty, dávají teracové dlažbě obrovskou variabilitu vzorů, což oceňují především projektanti a architekti.

 

Více zde

Kontaktní formulář
Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec