Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Oblázky frakce 4–8 mm
Oblázky 8–16 mm
Globus Havířov
Teracová drť bílá
Garáž
Globus Korolev
Globus Krasnogorsk
Incot Kraliky
KV Braxen Švédsko
Oblázky detail
SPŠU Uherské Hradiště
Radnice Jihlava – detail
Ornela O-A 101 K
Schody Obytný dům
Na podzim v novém kabátě. Přejeme tahači šťastnou cestu!

Na základě dlouholetých zkušeností Vám dokážeme nabídnout široký sortiment teracové a betonové dlažby. Kresbu, barvu či vzor dlažby připravíme podle Vašeho přání.  Přejeme jistotu Vašich kroků! :-)

Teraco je velmi variabilní materiál, který dokáže splnit velkou spoustu požadavků investora, či majitele domů. Jeho základní vlastnosti umožňují řadu použití a to jak tvarových, tak vizuálních. Využívá vlastností základního materiálu, kterým je kámen, resp. kamenná drť v různých kresbách, barvách a tvarech. Za použití osvědčených výrobních technologiích lze vyrábět prakticky neomezenou spoustu výrobků, které navíc mohou mít i různou povrchovou úpravu – broušení, pískování, pemrlování. V poslední době je teraco stále vyhledáváno i na různé drobné zahradní prvky, mezi které patří studniční desky, plotové kryty, krycí desky aj., viz přiložené fotografie. Jedním z tradičních použití teraca je obklady schodů, či přímo jednotlivé teracové prvky. Tak je tomu i v případě hlavního vstupního schodiště na Obecním úřadě a do kulturního domu v Paměticích, kde jsou vstupní schody řešeny speciálními teracovými prvky. Nášlapná plocha je otryskána, aby neklouzala, a ostatní viditelné plochy jsou broušeny a „ukazují“ krásu teracového vzoru.

 

 

 

Kontaktní formulář
Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec